1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1975.

 

1975. A
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Antal Kázmér Ervin, Bártfai László, Begella Zoltán, Benedek Miklós, Bernáth Lajos, Bombicz János, Burkus József, Csapó András, Csele László, Dienes Katalin, Fagyas László, Farkas Irén, Fónagy József, Gáspárfalvi József, Germus Bertalan, Gulyás Tibor, Gyebnár István, Horváth Gyula, Kaló Katalin, Kiss András, Kormos Zsolt, Kozma László, Lőrik Ernő, Nagy Attila, Nyiry Attila, Pásztor Ferenc, Poduszló László, Rácz Anikó, Recskó Péter, Szabó István, Szabó Zsolt, Szántó Zoltán, Takács Ernő, Tolnai János, Tóth József, Tóth Katalin, Tóth László

 

1975. B
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Ádámszki Erzsébet, Balla Márta, Barna Zoltán, Benke Ágnes, Bodnár Erika, Breitenbach Géza, Bulyáki József, Fischer Veronika, Fodor Attila, Gratzl Henriette, Halász Erika, Juhász Rózsa, Káldor Katalin, Karlowits Erzsébet, Karsza Levente, Kerékgyártó László, Kereki Ferenc, Keresztury Gábor, Major Judit, Marossy Péter, Mező Ágnes, Murai Judit, Nagy Katalin, Padi Ferenc, Pásztor Ágnes, Posgay István, Radnai Gábor, Sebe Mária, Simkó Katalin, Stefanovics Éva, Szabó Edit, Szabó Marianna, Szabó Mária, Szász Csaba, Szentpéteri Emese, Szűcs Mariann, Tóth Ilona, Tóth István, Vári Zsuzsanna, Vincze Éva, Vinnai Gabriella

 

1975. C
Osztályfőnök: Nagy-Peti Zoltánné
Ádám Zsuzsanna, Balogh Zoltán, Bán Margit Rebeka, Czap László, Farbaky Péter Géza, Fedor Béla, Fehér József Miklós, Fodor János, Karola Dezső, Koncz Zoltán, Kovács Éva Márta, Nikodémus Antal, Oczella László, Polgári Zita, Sváb Péter, Szabó Adrien, †Szigethy Enikő, Székely Katalin, Szűcs Katalin, Tompa János, Tóth Győző István, Tóth József, Vadász Zoltán, Varga-Szilágyi Gyula

 

1975. D
Osztályfőnök: Körmöczy Lászlóné
Balogh Gyöngyvér, Benyhe Sándor, Blahut Béla, Bogáncs Katalin, Boldog Eszter, Brydzinsky Ibolya, Darabos Andrea, Detrik Klára, Dózsa Anikó, Durdon Éva, Endrész Katalin, Fancsali József, Fónagy László, Förster Éva, Gacsályi Katalin, Gárdus Zoltán, Gyalai Magdolna, Horváth Tibor, Hütter Ildikó, Kiss László, Kolodzey Tamás, Kolozsvári Zoltán, Lénárt Irén, Muránszky Géza, Nagy Franciska, Nagy József, Oláh Ildikó, Papp Judit, Pazár Gábor, Polyák Katalin, Ragályi Ildikó, Rakaczki Teréz, Sallai Ágnes, Szabó Klára, Szaniszló Tibor, Tamás Judit, Tóth Anna, Váci Sándor, Vécsei Sarolta, Visnyei József

 

1975. E
Osztályfőnök: Dusza Árpád
Balás Zoltán, Barta László, Barta-Kondás Tamás, Császár István, Darabos Katalin, Gál Csaba, Hatvani-Tóth Szilvia, Káposzta Mária, Kiss Gabriella, Korompai Ágnes, Kövér Gyula, Lakatos Edit, Molnár Gizella, Nagy András, Papp István, Papp Kálmán, Romvári László, Sági Péter Pál, Simon Péter, Stampok László, Szamos Gábor, Téglás Julianna, Tok Miklós, Tóth Ilona, Turóczi Ibolya, Veres Lajos, Vizi Rozália, Zagyvai Zsuzsanna, Zsolt Péter

 

1975. F
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Balogh Zoltán, Bodrogi Zoltán, Bussa Péter, Ceglédi Tünde, Cserháti Csilla, Daniló Mária, Dióssi Miklós, Dobai Zsolt, Dudás Ernő, Faix Zsuzsanna, Gál Edit, Glicza István, Gombár László, Hála Ottó, Istenes Erika, Juhász Anna, Kocsis Zsuzsanna, Koklucz József, Kopcsák Gabriella, Kováts Sarolta, Lénárt Zoltán, Lovass István, Lőrincz György, Máday Ildikó Viktória, Miskolczi-Bodnár Péter, Molnár Erzsébet, Molnár Katalin, Novák István, Oláh Judit, Orosz Irén, Orosz Zsuzsanna, Piskolti János, Prekop András, Ragályi György, Regőczi Katalin, Rónai Marianna, Rózsa Attila, Soltész Ágnes, Stefán Zita, Szöghi Gábor, Szőnyi József, Tóth Tibor, Vavrek Erika, Vágó Judit

 

1975. IV. G osztály

Osztályfőnök: Sallai Lajos
Antal-Borza Ajra, Balog Sándor, Baráz Judit, Bódi Annamária, Boós Tibor, Budai Ilona, Burai Erika, Csermely Csaba, Diószegi Éva, Ditrói Éva, Fazekas Béla, Gajdics Éva, Galambos János, Gulyás István, Győrffy Katalin, Hamvas György, Holló Edit, Joó Ágnes, Kalmár László, Kinter György, Kocsis Viktória, Kolozsvári László, Korondán Katalin, Laczkó Adrien, Laczkó Zsuzsanna, Lavotha Péter, Máté Attila, Márton Klára, Mátyus Erzsébet, Mezei István, Mészáros László, Mlakár Tamás, Nagy Éva, Palovics István, Pindur Tibor, Rakaczki Zsolt, Sándor Tamás, Cs. Szabó László, Szaladnya Sándor, Szuromi Ágnes, Tóth Erzsébet, Vass László, Zarka Enikő

Digitális tabló 1974.

 

1974. A
Osztályfőnök: dr. Kaló Emilné
Boros Béla, Dombovári Tibor, Dudás János, Farkas György, Fónagy István, Füster Gábor, Gál Zsuzsa, Harsányi Sándor, Hegedűs Ilona, Imre Ferenc, Jávorkuti Tamás, Juhász Zoltán, Kishonthy Zsolt, Macsuga János, Mészáros Katalin, Mónus András, Oltvölgyi György, Oprendek András, Orosz István I., Orosz István II., Papp László, Pintér József, Radácsi György, Rakaczki István, Rozman András, Sándor Ferenc, Sárdi Ibolya, Sólya Éva, Szabó Béla, Szilágyi István, Szilasi György, Szuchy Róbert, Szűcs István, Tátrai Emese, Terstyánszky Károly, Tóth Ágnes, Tóth Árpád, Tóth Ferenc, Vincze Mária, Zsáry Tibor

 

1974. B
Osztályfőnök: Liptovszky Ferenc
Berecz József, Bodnár Katalin, Csirmaz Margit, Domonkosi Mária, Eisner Éva, Fehér Szabolcs, Franczia Tamás, Hegyi Eszter, Hubai Ilona, Igaz Gyöngyi, Isépy Eszter, Jávorkuti Judit, Kállai Klára, Kiss Györgyi, Képes Tibor, Kishonthy Éva, Korcsmáros Judit, Kondrák Margot, Kovács Tünde, Lendvay Éva, Lóczi Magdolna, Lopotnyik András, Lukács Zsuzsa, Merényi Valéria, Monostori Judit, Nagy Edit, Petővári Judit, Révai László, Schramkó Ágnes, Stregova Mária, Szabó Ágnes, Szabó Pap Edit, Szabó Rita, Szögedi Judit, Tóth Judit, Tóth Mariann, Török Olga, Varga László, Vida Judit, Vitéz Katalin, Vörös Annamária, Zuggó Géza

 

1974. C
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Atkári Zsuzsa, Benkő Zoltán, Bogdán Zita, Bory Endre, Bozsvári István, Demjén Sándor, Dunka Ida, Egerszegi Péter, Fazekas János, Fukker Bertalan, Incze Ida, Kárpáti István, Kotta József, Kozslik István, Körmöndi Ferenc, Kretyánszky László, Kriston Ákos, Kuttor György, Liszonyi Zoltán, Makranczi László, Medgyessy Sándor, Naár József, Négyesi Tamás, Papp Gyula, Pataki László, Pojják László, Répási László, Sándor György, Svoboda Borbála, Szobota Jolán, Sztermen Péter, Tihanyi Ottó, Timkó András, Varga László

 

1974. D
Osztályfőnök: Bándi Géza
Baffy György, Baksay Béla, Berényi Ferenc, Bódi Zsuzsa, Bodrogi Marilla, Czár Katalin, Egri Csaba, Egri István, Endrész Antal, Ferenczi Erzsébet, Fónagy Margit, Gáspár Györgyi, Gazda Sándor, Gregus Erika, Hajtós István, Karaba László, Kárpáty Erika, Kiss Gábor, Kismarton Zsuzsa, Lappai Ágnes, Lates Zoltán, Lehoczki Éva, Lengyel Katalin, Liegler Angéla, Lukács Ildikó, Maczurják Judit, Molnár Katalin, Rózsa Péter, Soós Zsuzsa, Sütő Rozália, Szabó Tamás, Timár Judit, Tóth Eleonóra, Tóth Péter, Tyukodi Irén

 

1974. E
Osztályfőnök: Klimon Margit
Barna Judit, Bogoly Éva, Czike István, Csvercskó Ágnes, Daniló Gedeon, Dede József, Esztergályos László, Gál Péter, Győr Erika, Hadházi László, Harkácsi Gábor, Hortai Rita, Katona Ferenc, Kelenföldi Sándor, Klucs Attila, Ladányi Erzsébet, Lengyel Éva, Lukáts Erzsébet, Magyar Mária, Marton Béla, Molnár Enikő, Nagy-Peti Gábor, Pétery Tünde, Pusztai László, Rejtő Eszter, Román Márta, Róth József, Simkó Margit, Skultéty Márta, Somosvári Ildikó, Spisák Edit, Szalay Ibolya, Szvoboda Mária, Tamási Miklós, Tóth Márta, Ujvári Lajos, Varga Ibolya, Varjas László

 

1974. F
Osztályfőnök: dr. Szigeti Lászlóné
Abonyi Tamás, Asztalos Ágnes, Bartus Lajos, Benedek Zoltán, Berta Ferenc, Béres István, Cserhalmi Edit, Deres Dénes, Ferencz Zsuzsa, Gulybán Magdolna, Gyalai Imre, Havasi Csaba, Hegedüs Ottó, Holló Mónika, Iski Judit, Kováts Ágoston, Laczkó Márta, Lakatos Ottó, Loy János, Makár Imre, Mártha Béla, Mészáros Endre, Nagy Tamás, Pecz Dezső, Petró István, Polyák Gyula, Répási Zoltán, Révész Marianna, Rudolf Attila, Szabó Katalin, Szabó László, Szarka Zsolt, Szovák István, Szölgyén Mária, Sztráda Gyöngyi, Tar István, Tóbisz Attila, Tóth Marianna, Ulicsinyi Judit, Varga Tibor

 

1974. G
Osztályfőnök: Juhász Péter
Antal Mária, Bajáky András, Balogh Ilona, Barancsi Gyöngyi, Barna Magdolna, Bodnár Klára, Boross Attila, Busku Tamás, Czakó István, Csabai Ágnes, Cserháti János, Csiszárik Csaba, Faragó Zoltán, Garamvölgyi Péter, Hegyi László, Hornyák Kálmán, Kerbolt Tamás, Kovács György, Kováts Imre, Kun Katalin, Krivos Csilla, Lollok Éva, Mecsek György, Nógrády Noémi, Nyitrai Katalin, Prorok Zsizsa, Somosi Márta, Szabó György, Szabó Zsuzsa, Szoby Zsolt, Szilágyi Marianna, Türk Attila, Váradi Katalin, Vágner László, Vári Tamás

Digitális tabló 1973.

 

1973. A
Osztályfőnök: Zsúdel László
Bánhegyi Géza, Benkő Mária, Borbély Zsuzsanna, Bónus Tamás, Buda Anna, Czél László, Csoma Éva, Drobni Erzsébet, Földváry Gyula, Grieger Ernő, Jánosi Artúr, Karlowits Tamás, Károlyi Mária, Kárpáti Zoltán, Kerek Gyula, Kruppa András, Miklós Árpád, Monoki Péter, Nagy István, Nébli Géza, Öhschläger István, Pilz Iván, Pintér Gábor, Puskás Gábor, Répás József, Salamon Miklós, Schmidt Zoltán, Sebők László, Slezsák Árpád, Somos Ilona, Sulcz Tamás, Szabó Marianna, Szűcs Sándor, Teleki György, Tóth Éva, Törő Ágnes, Turai Endre, Végh István, Zákány Eszter, Zoltai Judit

 

1973. B
Osztályfőnök: Temesvári Miklós
Balogh Éva, Bányai Katalin, Bányász Margit, Benjámin Gábor, Bíró György, Bohus Katalin, Cseszár Zsuzsanna, Dékány Béla, Farkas Aranka, Galambos Judit, Gárdus Péter, Gercsák Gábor, Glevitzky Gizella, Honos Péter, Jeges Zsuzsanna, Jóni Zsuzsanna, Karajz Mária, kardos Éva, Kimmel Erika, Korinthus Ágnes, Kubicza Rbert, Kurucz Ildikó, Lendvay Pál, Lukács György, Megyeri Sándor, Mészáros Attila, Nyírcsák Nóra, Pásztor Margit, Potyka Klára, Séllei Edit, Simacsek Zita, Simárszki Demeter, Szántó Éva, Szilágyi Judit, Vinnai Ágnes, Zimányi Árpád

 

1973. C
Osztályfőnök: Pirkó Béla
Balla László, Bárdos Zoltán, Csíkos József, Csorba János, Csunderlik Csaba, Dömötör Zoltán, Gáll Endre, Gyurkó Barnabás, Iván Tamás, Iván Valéria, Lacza Etelka, Makray Dusán, Mladenecz Mária, Murai Zsolt, Németh Ákos, Nyeste János, Palásthy Béla, Pásztor László, Pócsik Ferenc, Réti Gyula, Soltész József, Szigeti Jenő, Sztermen Gusztáv, Tóth Árpád, Váradi Imre, Varga Attila, Vastag Irén, Vojtilla László, Zádori Zoltán

 

1973. D
Osztályfőnök: dr. Máday Gyula
Bajusz Imre, Bakos Mária, Balogh Judit, Bárdos Mária, Budai Sándor, Czingler Katalin, Csabalik Zsuzsanna, Csoma László, Danyi Dénes, Debreczenyi Nándor, Dudás Attila, Dudás József, Erdélyi Lajos, Farkas József, Forgács Ilona, Förster Gyula, Gáti Erzsébet, Izsó István, Jakab József, Kassai Gizella, Kálmán Enikő, Kelemen Éva, Kis-Pap Emőke, Kleberz Lajos, Koppány Mária, Kovács Zsuzsanna, Margóczi Katalin, Mitkó Ferenc, Nagy Lajos, Ősz Margit, Podhorszky István, Ronyecz Teodóra, Szabó Lajos, Szemán György, Szűcs Edit, Takács Éva, Tóth Katalin, Zsedényi Judit

 

1973. E
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Balogh Andrea, Balogh Márta, Bányász Gizella, Bodnár György, Bognár János, Borsody Katalin, Csőke Pál, Dankó Ágnes, Derdák Éva, Endrédy Katalin, Farkas Gyöngyi, Fekete Albert, Fekete Edit, Gaál István, Galambosi Dorottya, Gallus Ilona, Gárdosi László, Győri Sándor, Havrán Zoltán, Heiszman László, Jávor Katalin, Juhász László, Kallus Imre, Kőhalmi Zoltán, Lipcsei László, Márton János, Mátyási Dóra, Nagy István, Nagy Julianna, Palotás József, Polyák Erika, Puskás Ferenc, Soóváry Katalin, Szekeres Péter, Szemán László, Szilvai Erika, Szilvási László, Timkó Piroska, Tóth Éva, Turóczi Ferenc, Tusay Péter, Végső Erika

 

1973. F
Osztályfőnök: Polányi Imre
Árvai Éva, Argay Tamás, Bánlaki Mária, Bárány Éva, Battányi Katalin, Benes Imre, Bredács István, Csikai Barnabás, Csőváry Gábor, Ficsor József, Fuhrmann Sándor, Gonda Tamás, Gönczi Ibolya, Hajdú Borbála, Haraszty Péter, Hevesi Anikó, Jászay György, Juhász Zsolt, Kerekes Zoltán, Kishalmi János, Kocsis Attila, Kopcsik István, Kovács Béla, Kovács Mária, Lázár Márta, Liptovszky Gábor, Molnár Katalin, Nikházy Gyula, Novák László, Nyesti István, Ötvös János, Palágyi Zsuzsanna, Rigler Magdolna, Szőllős Irén, Szörényi Gábor, Tóth Mária, Tóth Péter, Török Zoltán, Veress Judit, Wolf Mária

 

1973. G
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Babik Katalin, Balla Péter, Balog Éva, Bartha Péter, Bihall Tamás, Bodnár Lajos, Bodnár Sarolta, Dömsödi Gyula, Farkas Béla, Fekete László, Gera Sándor, Gönde Ilona, Gratzl Dezső, Gyimóthy Zsuzsanna, Hompoth Mária, Kám Erzsébet, Koncz Tibor, Köteles Attila, Ladányi Gábor, Leskó Gyöngyi, Makó Julianna, Mavridisz Szerafim, Máday Anna, Mucsi Mária, Nagy László, Pacher Judit, Pahota Károly, Pirityi Árpád, Skultéty Klára, Szokolyi Irén, Tóth Anikó, Tóth Bertalan, Varga Ákos, Várkonyi Edit, Zsebe János

 

1973. H
Osztályfőnök: Gyarmati Mikósné
Balázs László, Baranyi István, Bezdán Ilona, Csobádi Ferenc, Csoma Bertalan, Csontos Ágnes, Dicházy Katalin, Grizák Ágnes, Hegyközi Sarolta, Inczédi László, Jakab Gyöngyi, Juhász Ágnes, Kiss Adrienne, Lódi György, Molnár István, Molnár Márta, Nagy Ibolya, Nagy Ilona, Nagy Pál, Nánássy Erzsébet, Németh László, Pajkossy Miklós, Palla Sándor, Pásztor György, Pinczés János, Prevendárcsik Gyula, Prill Éva, Rácz Erzsébet, Sipos Éva, Soós László, Szalánczy Sarolta, Szűcs Klára, Tajthy Attila, Tóth Edit, Veress Károly

Digitális tabló 1972.

 

1972. A
Psztályfőnök: Szabó Kálmán
Albert Péter, Ambrus István, Barna Judit, Belicza Éva, Bodonyi Attila, Boncsér Jenő, Csercsik Ferenc, Deák Katalin, Deme Attila, Ézsöl Edit, Ferenci Tibor, Fürjes Péter, Horváth Ferenc, Illés Béla, Kuremszky László, Lénárt Ferenc, Magyar Gyula, Mázik Béla, Palánkai Zoltán, Papp Gyula, Petró Mihály, Poór Mihály, Puskás Péter, Steiner István, Szabó Zoltán, Szombati Ágnes, Szőke Gábor, Turóczi Aranka, Váci Károly, Zsugyel János

 

1972. B
Osztályfőnök: Koszorús István
Antal László, Bánfalvy Csaba, Baranyi Ágnes, Benkő Zsuzsanna, Buhenkó Etelka, Csépányi Judit, Éles Éva, Éles Magdolna, Gál Katalin, Herczeg László, Hortai Zoltán, Jakó Marianna, Jászka Mária, Kabai Zoltán, Kádár Zsuzsanna, Kavrán Ferenc, Koncz Emília, Kovács Ferenc, Lóránt István, Madaras János, Magory Éva, Mátyus István, Molnár Sándor, Nagy Attila, Nagy István, Radványi András, Révay György, Simkó Rózsa, Somsák László, Szabó Éva, Szabó Pál, Szekeres Katalin, Tatár Ágnes, Tocsef András, Tóth Edit, Tóth József, Váci Péter, Végh Ágnes

 

1972. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Balázs István, Benkő László, Béres Lajos, Detrik Péter, Diossi Gábor, Eigner Erzsébet, Fejes Gábor, Gáti Attila, Gönczi Judit, Gönczy Hajnalka, Hajdú Éva, Hannák László, Hegyes István, Hizsnyik Mária, Joós Mária, Justh Péter, Kató Márta, Kiss Béla, Kozenkai István, Kövesi Éva, Kriston Márta, Lászlófalvi Árpád, Less György, Mészáros Erzsébet, Mózes László, Pándi Ágnes, Papp Borbála, Poczkodi Gábor, Samu Erzsébet, Solymosi Éva, Székely Imre, Szilvássy Zoltán, Tatár Imre, Tóth János, Técsy Zoltán, Varga Tarhós Klára

 

1972. D
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Bacsó András, Bánhidi Katalin, Brozman Ágnes, Buday Gábor, Csáki Judit, Cseszár Ilona, Csíki Ágnes, Dvorszki László, Gáspár Éva, Horváth Ágnes, Horváth Balázs, Kaló Mária, Karádi Ágnes, Kardos Attila, Kenyeres Erzsébet, Kerényi Sándor, Kertész Róbert, Kiss Andrea, Kiss János, Kőhalmi György, Mares Mária, Mátkó Tibor, Mezei Zsuzsanna, Nagy Géza, Papp Ilona, Papp László, Pecsenye Katalin, Pethő Ágnes, Péter Erzsébet, Poráczki Éva, Szalontai Péter, Szécsi László, Szobonya Mária, Tihor Attila, Tóth Klára, Üveges Katalin, Varga Katalin, Varga László, Velkey László, Zsadányi Eszter

 

1972. E
Osztályfőnök: Szepessi Zoltánné
Bartha Ildikó, Barta Zoltán, Bartók László, Benke Judit, Berecz Dénes, Borosnyay Károly, Büdi Ferenc, Czakó Lajos, Csuri Miklós, Erdélyi László, Fehér Tibor, Fényes József, Fogarasi Katalin, Göndöcz István, Győrfi Gyula, Hédervári Anna, Kilián Zoltán, Kovács Zoltán, Koszorús István, Krajcsi György, Kunhalmi Ágnes, Lajos Csaba, Móré Márta, Nagy Béla, Nagy Péter, Pásztor Zsolt, Pintér István, Pusztafalvi Ilona, Sass Ágnes, Simon Béla, Simon László, Suga János, Sugár Emese, Sutóczki Zoltán, Szabó András, Szabó Ágnes, Szabó Judit, Szakács Zsuzsanna, Szentkatolnay Kristóf, Tóth Sándor, Tóth Szabolcs, Zai Péter

 

1972. F
Osztályfőnök: Kerekes Lajos
Adorján Imre, Barna gyula, barna Margit, Beély Katalin, Bobkó Géza, Bódis Ilona, Borbála János, Borsodi József, Borsodi László, Bucsy Ferenc, Bujalos István, Csáki István, Dobog Béla, Éliás András, Haffner István, Jobbágy Zsolt, Juhász György, Kaczvinszky Erzsébet, Kálmán Károly, Kelemen Tamás, Király Levente, Kosdi Attila, Kovács Eszter, Kövy Zoltán, Kürti Gergely, Lantos Éva, Lollok Zoltán, Marázi István, Melegh Béla, Mészáros Zoltán, Molnár Zsuzsanna, Nagy Kornél, Nagy Zoltán, Németh Éva, Pechman Gyula, Ribánszki János, Róna György, Somos Mária, Svidró István, Szabó Éva, Szvoboda László, Tolnai Sándor, Tolvaj Bertalan, Tóth Erzsébet, Varga László, Veres György, Wágner Géza

Digitális tabló 1971.

 

1971. A
Osztályfőnök: Körmöczy Lászlóné
Borosnyai Tibor, Csutorás György, Dallos Sára, Dalmi István, Demjén József, Dorony Attila, Dorony Zoltán, Dózsa Sarolta, Drahos László, Fejes Margit, Fekete Zoltán, Forgács Károly, Gerják István, Hornyák János, Horváth Zoltán, Illyés Gizella, Juhász László, Kalina Katalin, Kádas Katalin, Kemény Tibor, Kerekes István, Kertész Imre, Kovács Attila, Laczkó Beatrix, Magyar Attila, Mihók Zoltán, Monoki József, Pazár Béla, Péli Irén, Sebe Tamás, Simonffy Zoltán, Sipos József, Szabó László, Szarka Őrs, Szedlák Miklós, Szőlősi Barnabás, Sztaroveczky Mária, Terstyánszky Gábor

 

1971. B
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Baán Mária, Deres László, Doros László, Farkas Emma, Földi Erzsébet, Gémesi Géza, Grundik Zsuzsa, Győrfi Irén, Gyulai Iván, Héjj Katalin, Hnisz Eszter, Ignácz Éva, Jakab Lajos, Juhász Albert, Kardos Judit, Kimmel Zsuzsanna, Kolodzey Zoltán, Kovács Mária, Kurucz Andrea, Lévay Ágnes, Macz Eszter, Mayer Péter, Mészáros István, Nagy Irén, Nyizsnyánszki Gabriella, Ósvay Mária, Péderi Zsuzsanna, Peiker László, Petendi Rudolf, Pintér Erika, Rech Judit, Révész Anna, Sass Ilona, Skultéti Judit, Somorjai Ágnes, D. Szabó Ede, Szatmári Ilona, Szilas Erzsébet, Szüle Tamás, Vándor Béla, Varga Mária

 

1971. C
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Borosdy Tamás, Buza Erika, Dömötör Ferenc, Eperjessy Judit, Fenes Pál, Glódy Attila, Hegedűs Tamás, Hernádi Tamás, Kabay György, Korinthus Katalin, Kovács Sándor, Lengyel Ágnes, Mang Béla, Nagy Erzsébet, Nagy István, Nyilánszky Mihály, Orosz Gizella Valéria, Schmidt Ferenc, Soós Lajos, Stubnya Gyula, Szekrényi Jenő, Tóth Béla, Tóth István, Wrbata Adrienne, Zajzon Zsuzsanna

 

1971. D
Osztályfőnök: Tamási Miklósné
Almásdi László, Bartók Judit Zsuzsanna, Berecz Teodóra, Béres Ágnes, Bodnár Tamás, Bujdos Ágnes, Bujnóczki Tibor, Czerődi Zoltán, Galuska Erzsébet, Havas István, Hornyik László, Hubay Ágnes, Ignácz Béla, Istók Edit, Juhász Irén, Képes István, Kinter Ferenc, Kiss Judit, Lengyel Piroska, Nagy Gizella, Rácz Éva, Ruttkay Katalin, Szathmáry Ezsébet, Szentpétery Zsolt, Szőnyi Edit, Szvaratkó Viktor, Tamás Ottó, Zavodnyik Ágnes, Zvolenszky Róbert, Zsilinszky Pál

   

1971. E
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Barnóczki József, Domonkosi Imre, Fehér László, Ferenczi Zoltán, Fodor Mária, Fridély László, Furman József, Gaál Zoltán, Házi János, Hódi Béla, Kardos Károly, Kádas József, Károlyi Katalin, Kerekes Tibor, Kiss Gábor, Koch Péter, Kovács János, Krompaszky Csongor, Makár Barnabás, Mácsay István, Mérhay Gusztáv, Mislai Katalin, Móré Ernesztina, Nagy László, Nádasi Hajnalka, Németh Péter, Petróczy Gusztáv, Propper Valéria, Pluszky Viktória, Rozsnyói Tibor, Simon Zoltán, Somogyi Éva, Sógor Eszter, Szabó Péter, Szakál Ferenc, Szigeti László, Sziklai Ilona, Tápai László, Tóth Gyula, Tricskó Piroska, Veres Ágnes, Végső László, Vincze Olivér

   

1971. F
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Almássy Sándor, Balogh Ágnes, Berecz János, Béres Éva, Bukta Pál, Csorba Dénes, Dányi Márta, Dobos László, Dolák Katalin, Fink Katalin, Kardos Győző, Katona József, Kiss Éva, Kiss Kornélia, Kurta Irén, Lakatos József, Lakatos Miklós, Lehoczki Ágnes, Markó Gusztáv, Orosz Jenő, Pankucsi Márta, Pásztor Erika, Pásztor István, Pléh László, Ráki János, Rejtő Ilona, Rozgonyi Rózsa, Rozman Ferenc, Szatmári Zoltán, Szentkatolnay Ákos, Szilágyi István, Tiba Sándor, Tóth Ferenc, Tóth Mária, Várhegyi Viktória

Digitális tabló 1970.

   

1970. A
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Andó László, Bonta Irén, Csóré Pál, Dienes Endre, Dudás István, Endrész Ilona, Farkas György, Garai Csaba, Gyarmati Péter, Gyöngyi László, Hoványi Péter, Gerják Emil, Karászi Katalin, Klie Zoltán, Lipcsei Klára, Molnár Piroska, Nyíri László, Réti László, Rohács Gyula, Simkó Gyula, Stomp Judit, Szabó László, Veres Ilona, Vincze Mária

 

1970. B
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Andó Vilma, Balla Magdolna, Békássy Erzsébet, Berecz Anna, Bodnár József, Csaba Klára, Cseley Gyopár, Cs. Kovács Ilona, Csóré Mária, Erdész Ildikó, Fehér János, Feledy György János, Gött Éva, Hlavnyai Ágnes, Józsa Márta, Király Ildikó, Király Judit, Klajbán János, Koncz Gábor, Koszty László, Maleczki Paula, Marosi Gabriella, Mezei Julianna, Molnár Pál, Monos Márta, Némethi Lajos, Orosz Nóra, Palásthi Zsuzsanna, Páll Ildikó, Pásztor Judit, Petővári Ákos, Petróczy Gábor, Rácz Antal, Rácz Péter, Romvári Magdolna, Sass Katalin, Szabó Erzsébet, Szabó Zsolt, Szakolczai Mária, Tatár György, Tolnay Szilvia, Udvarhelyi Szabolcs, Varga Péter

   

1970. C
Osztályfőnök: dr. Csernyák Lászlóné
Asztalos Zsuzsanna, Balás László, Barancsi Győző, Dohányos Zsolt, Ficsor Lajos, Gönczi István, Graffjódi László, Hangácsi Éva, Karsai Árpád, Kohuth Gizella, Kovács György, Kovács Miklós, Nagy János, Nándori Frigyes, Pethő Gábor, Rőth Irma, Soós Mária, Szabó Szilárd, Szörényi Imre, Szvercsok Gyula, Tóth Lajos

 

1970. D
Osztályfőnök: dr. Gyuris Jenőné
Balina János, Balogh Jolán, Balogh Sándor, Baricska István, Bárdos István, Bessenyei Sándor, Breckner Éva, Bronner Éva, Csohány József, D. Tóth Zsuzsanna, Farkas József, Fekete István, Fekete László, Ferencsin Olga, Gál Magdolna, Göndöcz Ágnes, Imre Julianna, Karlaky Tünde, Kiss Sándor, Kovács Tibor, Loska Bálint, Maros Ildikó, Murányi Lajos, Nébli László, Nikházy László, Pázmándi Lajos, Silye László, Szentgyörgyi Lajos, Tokaji Nagy Zoltán, Vaskó Zsuzsanna, Virág István

   

1970. E
Osztályfőnök: Liptovszky József
Baranyai Éva, Baráz Róza, Barsi Erzsébet, Bodnár Éva, Bogdanovics Péter, Csonka Dénes, Csontó Irén, Csubák Éva, Demkó Judit, Drimus Mária, Élő Lajos, Hódi Bertalan, Horkai Julianna, Horváth János, Kispataki Judit, Koppány György, Kovács Mária, Kurcsik Éva, Kuti Attila, Nagy Erzsébet, Nagy Tibor, Novotni Valéria, Omáscsik András, Patócs Béla, Rajcsányi Erzsébet, Rejtő Károly, Répássy Csaba, Szabó Zsuzsanna, Szekeres Miklós, Szolya Géza, Tatár Géza, Tóth Ágoston, Tóth Katalin, Újszászi József, Úrhegyi Attila, Vasas Veronika, Záborszki József

   

1970. F
Osztályfőnök: Nagy-Peti Zoltán
Adorján László, Ágfai Anna, Balázs Erzsébet, Balla Éva, Bánrévi Edit, Béres László, Bódis Zoltán, Bodnár János, Bóta Sándor, Dienes Magdolna, Fehér Judit, Gábor Zoltán, Gáspár Ágnes, Godó Ibolya, Hulicskó Gabriella, Juhász László, Juhász Mária, Kazacsay Ferenc, Kolozsi Zoltán, Laczkó Katalin, Lengyel János, Lukács János, Magyar Ágnes, Mándoki Tóth György, Mihalcsek Gizella, Nagy Éva, Nagy Károly, Nagy Margit, Nagy Sarolta, Nagylaki József, Sági Ilona, Sárközi Márta, Senyei Jolán, Simkó Péter, Szabadka Gabriella, Szabó Károly, Sztráda Edit, Tóth Dezső, Vámos Zsuzsanna

   

1970.G
Osztályfőnök: Klimon Margit
Bobkó Zoltán, Bücs Béla, Csorba László, Fazekas Aranka, Fenyvesi Mária, gyulai Rita, Herhalt Julianna, Jakkel Mária, Kardos Dezső, Katók Gabriella, Kádas Mihály, Király Anna, Kiss Gabriella, Klucs Tibor, Kóródy Gyula, Kovács Mária, Kováts Ágnes, Kreszivnik Anna, Lakatos Erzsébet, Liszkay Tamás, Mares Gyula, nyíri Ilona, Skara Ferenc, Stoll Edit, Szőke Andor, Tankó György, Tóth Mária, Tóth Gyula, Vizi László

   

1970. H
Osztályfőnök: Éber József
Barbócz Ildikó, Behinya Valéria, Béres Erzsébet, Bukta Éva, Deme András, Donga Erzsébet, Feid Csaba, Ficzere Erzsébet, Hornyák József, Kaló Éva, Kocsis Mária, Kocsis Tibor, Nagy Ilona, Nagy Zoltán, Orosz István, Patay Béla, Petrusovszky Mária, Pirity Attila, Pusztafalvi Győző, Rétlaki László, Somorjai István, Simon Sándor, Surányi István, Szabó Béla, Szabó Imre, Székely József, Tóth Ilona, Vizi Ottilia

Digitális tabló 1969.

 

1969.A
Osztályfőnök: Pirkó Béla
Balás Anna, Bánlaki László, Bartók István, Borosnyay Gábor, Clement János, Farkas László, Fazekas László, Ferencsin Imre, Folly Károly, Kandó László, Koós Gábor, Magda Éva, Mikola György, Molnár István, Nikodémusz Anna, Pazár István, Rémán Tibor, Ronyecz Béla, Steiner László, Szalay István, Szécsi Sándor, Szepessy Pál, Szűcs Erika, Timkó István, Váci László, Varga István, Varga József, Veres András, Zambó Péter, Zsíros Sándor

 

1969. B
Osztályfőnök: Temesvári Miklós
Baán István, Bárczi Éva, Bogara Zsuzsanna, Boros Ágnes, Büdi Miklós, Engi Ibolya, Flach Ágnes, Földi Zsolt, Gazdik József, Gáspárfalvi András, Gömöri László, Gönczi Zsuzsanna, Hancsárik József, Harsányi István, Héjj Márta, Justh Dénes, Kalas Julianna, Kormos Vilmos, Kosárka József, Leichtmanovits Szilvia, Lovass Ernő, Molnár Miklós, Pál Zsolt, Pápay Ádám, Pethő Mária, Remenyik Erzsébet, Simon Balázs, Sugár György, Szabados Gábor, Szabó Ágnes, Szabó Mária, Szeremley Szabolcs, Tátrai Mária, Tolnai Attila, Untisz Katalin, Vincze Katalin, Wodala János

   

1969. C
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Adorján Attila, Berecz Attila, Béres Éva, Bodnár Zoltán, Deme László, Dobai Attila, Fejes László, Fekete Edit, Fekete Marianna, Gadnai Mariann, Galuska Mária, Kalász Lajos, Kasuba Ilona, Kecskeméti János, Kiss Sándor, Lelik László, Milner József, Molnár István, Nagy Éva, Neuschel Károly, Orosz Tamás, Palkó László, Péderi István, Povázsay Miklós, Puruczki Klára, Rétlaki Tibor, Somogyi Judit, Sólyom János, Székely Tibor, Szép István, Szikszai Ágnes, Tímár Éva, Tóth Ilona, Török Zoltán, Urbán László, Varga István

 

1969. D
Osztályfőnök: Koszorús István
Besenyei Ferenc, Bodnár Irma, Bohus Erika, Bozó Ilona, Csaba Mária, Dobrosi Ferenc, Erdélyi Mária, Érsok Győző, Fandák Erzsébet, Forró Aranka, Gulyás Judit, Jakó Pál, Kémeri Imre, Kovács Zoltán, Kozma István, Lengyel Ágnes, Lengyel János, Nagy László, Nánási Jolán, Oláh Bálint, Pabis György, Panykó Margit, Pataky Gábor, Pazár András, Sass Tibor, S. Szabó Gyula, Tóth Anna, Tóth Bálint, Tóth Gusztáv, Tóth Irma

 

1969. E
Osztályfőnök: Polányi Imre
Anda Erzsébet, Áros Zsuzsanna, Bartha Nóra, Bene Magdolna, Benkovics Ráfael, Bertók Irén, Bod Péter, Csoba Alice, Erdős Attila, Farkas Éva, Farkas Sándor, Fehérvári Emese, Fodor János, Fürjes László, Gúr István, Hajdú Gabriella, Hartai Éva, Kaló Katalin, Kardos Miklós, Kódor Judit, Lakatos Ágnes, Lenkey Ferenc, Leskó Mária, Margitán Ágnes, Matolay Eszter, Matuscsák Éva, Mártha Ilona, Mátyás Antal, Nagy József, Oravecz Béla, Pataki Márta, Petrovics Bertalan, Pocsai Judit, Proncsuk Ilona, Recskó Mária, Simon Sándor, Szalai Gyöngyi, Szepesvári Zsolt, Szigeti György, Sznagyik Zsuzsanna, Takács Éva, Tóth Edit, Tóth Erzsébet, Tóth Lajos, Tóth László, Veress Klára

 

1969. F
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Arday László, Brandics Katalin, Csontos Attila, Dékány Gyula, Ferenczy Éva, Galajda Imre, Gáwel József, Gyulai Gábor, Honti Győző, Horváth Pál, Hőrich Judit, Kisfalvi János, Koleszár Mária, Kossuth Gábor, Kovács Gabriella, Kovács László, Kozák Katalin, Lőwi György, Nádasi Ildikó, Németh Katalin, Pándi Lajos, Pásztor István, Rohály Anna, Rusz Ferenc, Simkó Géza, Szabó Gabriella, Szekeres Vilma, Szelkó Erzsébet, Szemző Katalin, Szentiványi Margit, Tóth Béla, Vajkó Ilona, Varga Ilona, Varga János, Zombor István

   

1969. G
Osztályfőnök: Máday Gyula
Ács István, Árvai András, Balla Károly, Csíki Mária, Csontos István, Demeter Gyula, Dobrosi Ilona, Dobrozsi Zoltán, Dudás Sarolta, Eperjessy László, Fodor László, Hatala Mária, Juhász Béla, Kondi Attila, Kövesi György, Lukácsik Ilona, Lükő Barnabás, Mestyán Mária, Mérkőy Tibor, Nagy Béla, Nagy Magdolna, Nagy Zoltán, Német Mária, Oszlánczi Edit, Pápai Zoltán, Podraczki Valéria, Rása István, Sallai Piroska, Szabó Dóra, Szabó László, Szabolcs András, Székely István, Szitás József, Sztaroveczki Vilmos, Takács Ilona, Varga Anna, Varga Zsolt

 

1969. H
Osztályfőnök: Hevesi Attila
Ablonczy Pál, Bencs László, Fábián István, Gombás Mária, Helgert Sándor, Honos Tibor, Horváth Anna, Hudák Miklós, Kapcár Rozális, Káldor Márton, Kiss József, Kocsis Klára, Kupán Károly, Martinkó Ilona, Márton Mátyás, Mezey Ágnes, Molnár Pál, Molnár Sarolta, Németi István, Okváth László, Olajos Márta, Óvári András, Pfliegler Imre, Répási Ferenc, Soltész Béla, Svéda Miklós, Szalai Éva, Szántó István, Szikszai Tamás, Tinta Edit, Tóth Mária, Veszprémi Miklós, Zima Piroska

Digitális tabló 1968.

 

1968. A
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Bánvölgyi Ágnes, Bárczay Sándor, Csetényi György, Danyikó Irén, Fényes Mária, Horváth István, Hoványi Katalin, Jávor Zoltán, Joós Gyula, Kárász Imre, Kiss József, Lang László, Lóránt Gábor, Lővei Mihály, Madácsi Sándor, Milicz Lajos, Nagy György, Nagy János, Nováky István, Pakusza Zoltán, Papp Dániel, Pusztafalvi István, Simcsik Károly, Somogyi István, Straub Sándor, Tóth István

 

1968. B
Osztályfőnök: Boér Róza
Ács Katalin, Bánlaki Szidónia, Benedek Judit, Beregi Péter, Beszeda István, Csík Ferenc, Csikász László, Danyi Lajos, Endrédy László, Farkas Valéria, Ferencz Mária, Gergely Mária, Gyulai Péter, Hetényi Éva, Horánszky István, Horváth Ildikó, Juhász András, Koska László, Latorczai János, Lőrincz Ottó, Mándy Zoltán, Marsalkó Gábor, Minczér Ágnes, Németh Attila, Pfliegler György, Polgár Péter, Puskás Csilla, Rámer Judit, Salgó Judit, Sasvári Ilona, Stoll Gábor, Sulyok János, Szabó László, Szántó Katalin, Szalontay Margit, Szecső Gusztáv, Szenes Katalin, Stehlik Ede, Szikora Zsolt, Szombathy Tibor, Szögedi Katalin, Udvarhelyi István

 

1968. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Bartók János, Csabai János, Csorba Barna, Dobóczi Ferenc, Dombos László, Farkas Zoltán, Ferenczy János, Gaál József, Galgovics András, Győri Lajos, Himer Gyula, Illés Béla, Kádas István, Kaszper József, Kiss Attila, Knopp József, Kriston András, Madaras István, Marosi József, Mátrai Antal, Mátrai Géza, Merényi József, Nagy János, Papp Sándor, Pasztercsák László, Pricz István, Rondzik Róbert, Szűcs Béla, Tóth csaba, Varga Rudolf

 

1968. D
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Barnóczki Lajos, Bártfai Judit, Bódis Gyula, Bucsi István, Csorba Mária, Doró Zsuzsanna, Fazekas Gyula, Gubus Sarolta, Havas Zoltán, Havasi Ágnes, Juhász Sarolta, Kalló Marianna, Kiss Gabriella, Kossuth Eszter, Latrán Béla, Leopold Irén, Lipusz Géza, Lövei Lajos, Molnár Anna, Nagy Enikő, Nagy Katalin, Nagy Margit, Nagy Zoltán, Parzignát Éva, Pogonyi Zsófia, Simon Ferenc, Szekeres Árpád, Szigetvári Éva, Tátrai Tibor, Tóth István, Udvarhelyi Sarolta, Varga Béla

 

1968. E
Osztályfőnök: Bándi Géza
Balázs Attila, Bencsik Zsolt, Benőcs Gyula, Bíró Rudolf Zoltán, Borsos Péter, Cseh Pál, Derzsényi István, Dobi Béla, Ferenczi István, Galicza Péter, Iróczky István, Jobbágy Gyula, Kassai Rudolf, Kauka Béla, Képes Zoltán, Király Uzor, Kontor István, Korcsmáros László, Kozma József, Lánczi László, Macsuga József, Mecser László, Mészáros László, Persa István, Rózsa László, Simon István, Szabó Tamás, Szemes Sebestyén, Szilvási László, Szirmai Zoltán, Szombathi József, Tátrai Károly, Tóth Béla, Tóth Tamás, Várnai Tibor, Velok Imre, Veres István, Vozárik János, Zombori Tamás

 

1968. F
Osztályfőnök: Tamási Miklósné
Andricsák Mária, Artim Barnabás, Balázs Judit, Berentés Katalin, Bodnár Balázs, Borsós Zoltán, Dolák László, Fábián Zoltán, Fejes Aranka, Feledi Edit, Fényes Mária, Földi István, Fürjes Béla, Jaskó Sándor, Jasztrab Sára, Jónás János, Kocsárdi Csilla, Kovács Árpád, Kozma Erzsébet, Kulcsár Mária, Küss Nándor, Lakatos Lívia, Lánczi Etelka, Legeza Miklós, Mezey Ferenc, Pusztai Éva, Rácz Gizella, Répás Lívia, Szabados Erzsébet, Szanyi Márta, Szerencsi Ildikó, Szilágyi József, Szunyogh Gyula, Takács Ilona, Trestyánszky Zoltán, Uray Attila, Vavrek László, Vereczkei László, Végh Olga, Zarka Gyula, Zámborszky László

   

1968. G
Osztályfőnök: dr. Szigeti Lászlóné
Balina Béla, Beller József, Bencze István, Bernhardt Gyula, Béky Zoltán, Bihari Mária, Bodnár Péter, Bombicz István, Böszöri Veronika, Brossó Borbála, Czövek Lajos, Csorba Magdolna, Csőke Margit, Daragó István, Demeter Mária, Dohányos Márta, D. Tóth Piroska, Erdődi Judit, Farkas György, Fenyvesi Edit, Gergely Irén, Haák Béla, Hámori Imre, Horváth István, Jedlinszky Tibor, Károly József, Lezák József, Lőrincz György, Molnár Ágnes, Molnár István, Oláh Attila, Paksi Dezső, Polgárdi József, Ráski László, Román János, Süvöltős Erzsébet, Szkala Judit, Szucskó Piroska, Szűcs Eszter, Szűcs István, Takács János, Tóth Erzsébet, Tóth István, Turcsányi Tamás, Váll József, Veres Vilmos, Vértes András, Vízkelety László

 

1968. H
Osztályfőnök: Gyarmati Miklósné
Babik József, Bodnár István, Csorba Péter, Durucz Tamás, Esztergályos Béla, Érsok Ilona, Garan János, Herczig László, Hizsnyik Mária, Hrecska Mária, Juhász Ágnes, Kovács Márta, Kozák József, Krizsán Éva, Labant János, Lázáry Pál, Megay Ilona, Németh Margit, Pálinkás Mária, Poór József, Róna György, Simkó Margit, Simon Zsuzsa, Sigarakisz Janisz, Szabó László, Szabó Vilmos, Szarka Páger Lajos, Tóth Zoltán, Vadadi Fülöp Tamás, Vincze János, Zeley Sándor, Zsiris Lajos, Zsíros László

Digitális tabló 1967.

 

1967. A
Osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Bakó Ádám, Balogh Mária, Bárányi Jolán, Bencze Mária, Benőcs Zoltán, Cziczlavicz Lajos, Csongar Erzsébet, Dohor Margit, Eőry Katalin, Frigyik Zsuzsanna, Gergely Mihály †, Jablonovszky Ágnes, Jászberényi Katalin, Kis Attila, Kiss József, Kiss László, Kovács Béla, Kristóf Magdolna, Lukács Gabriella, Lukács Mária, Majtényi Zsolt, Menkő Ilona, Musil Julianna, Nagy Ferenc, Nagy Kálmán, Nagy Katalin, Nádasdy Erika, Revoly Gyula, Román Zsuzsanna, Sulcz Judit, Szabó Teréz, Tóth Mária, Vadász Erzsébet, Vincze Gyula, Zsigmond Mária

 

1967. B
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Bertók József, Bor Sándor, Csacsovszky Zoltán, Csipke András, Dányi Balázs, Erős András, Galyas Béla, Gulyás János, Gulyás László, Kolláth Ferenc, Krusniczky Csaba, Lengyel Tamás, Lövei János, Magyar András, Papp Attila, Puskás Ferenc, Sikora Károly, Szűsz János, Tóth Sándor, Vályi Vilmos, Veres László, Vincze Antal

 

1967. C
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Barkó Tamás, Bráz Sándor, Czaga István, Csécsi István, Éliás László, Fitos István, Gőz István, Havas István, Janthó István, Kadocsa István, Lajos Árpád, Lehotai János, Lőrincz László, L. Tóth János, Marosvári István, Nagy Róbert, Pásztor Ferenc, Sebő István, Seres István, Sipos Dániel, Szabados Béla, Szabó László, Szabó Sándor, Szalai Tibor, Szalontai Lajos, Szendi László, Szüle Dénes, Tinta Tibor, Vighi Gyula

   

1967. D
Osztályfőnök: Baczó Balázs
Ágoston Ottó, Balázs Gyula, Balog Gusztáv, Balogh György, Baranyai Géza, Bartha Ernő, Benke Szilárd, Bényei István, Czirják László, Csáki Lajos, Dervár József, Galambos István, Gazdik László, Horváth Péter, Józsa János, Kecskés Tibor, Kiss Ágoston, Koncz József, Kosztkó András, Kosztura László, Kovács Sándor, Lökösházi Tibor, Novák Csongor, Oprável László, Prukner Gábor, Róna Iván, Rózsahegyi László, Szegedi József, Sztaroveczky László, Szűcs Győző, Toldi Miklós, Veres Gyula

 

1967. E
Osztályfőnök: dr. Árokszállásy Zoltán
Augusztin János, Bajáki Péter, Bencs Lajos, Bodrogi Nándor, Cseh Csaba, Diószeghy Péter, Fabók András, Fehér Attila, Galambos Béla, Havasi Béla, Herendi István, Illés Sándor, Járossy István, Kerekes István, Kiss István, Klim János, Kósa Iván, Kulcsár József, Kuncsik János, Mihály Ernő, Móritz Ferenc, Pintyili László, Répási Dezső, Simándi László, Simon Péter, Soós Gábor, Soós Győző, Szemes Béla, Szeremley Géza, Takács Tibor, Tasi József, Teleki István, Thury Nagy István, Tóth Lajos, Varga Béla, Vezér István, Zádor Zoltán

 

1967. F
Osztályfőnök: Körmöczi Lászlóné
Andrássy Gyula, Argay László, Ádám Tamás, Balás István, Bencs Simon, Binda Ilona, Csatári Mária, Fodor Zsuzsanna, Fojtó Ferenc, Gadóczi Ibolya, Gecse István, Gercsák György, Hajdú István, Homonnai Győző, Kaszper Annamária, Kárpáthy Zoltán, Kiss Gábor, Kiss Ilona, Koleszár Lajos, Kramcsák Endre, Lovas Albert, Maruzs István, Mudri István, Nagy Imre, Nagy Ottó, Nagy Péter, Németh Attila, Palla Gyula, Péczeli Éva, Petlánszky Erzsébet, Szabó László, Tomori Pál, Tóth György, Valykó Mária, Varsányi Hajnalka, Wattay Zsolt

 

1967. G
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Bodnár Katalin, Cziráky Ilona, Csatai István, Dicsuk Pál, Hegedűs Borbála, Horváth Éva, Kapás József, Kolozsi Judit, Kozák Miklós, Kósa Mária, Kretz Ferenc, Lapis Anna, Lenkei Béla, Marien Elek, Nagy Ferenc, Nagy József, Nagy László, Nyitrai Miklós, Oláh István, Paksi Piroska, Piskóti Ilona, Répászki Géza, Serfőző Katalin, Sógór István, Soltész Márta, Steimetz Mária, Szakácsi Ildikó, Szuromi Irén, Szuromi József, Takács Imre, Tátrai Barnabás, Tóth László, Török Tibor, Vajkó Erzsébet, Várföldi Gábor, Várnai Dénes, Varsás Irén, Vékony János, Zilai Béla

 

1967. H
Osztályfőnök: dr. Kabdebó Lóránt
Bajó Erzsébet, Bereczki Károly, Blaha István, Cseh Artúr, Ferencz Julianna, Fórizs Antal, Gajda Teréz, Gálik Erzsébet, Gáspár Erzsébet, Hornyák Sándor, Juhász Erzsébet, Kavecz László, Kocsis Márta, Molnár Irén, Nagy Edit, Narozsni István, Pocsai Dezső, Simkó Emil, Somló Ferenc, Stépán Gyula, Sulyok Mária, Szabó Lajos, Szabó Mária, Szarka József, Toroczkói József, Tóth Károly, Túróczi Géza, Varga Sándor, Várdai Rózsa, Zsigmond Katalin

 

1967. J
Osztályfőnök: dr. Barzó Pálné
Aradi Dezső, Békési László, Bodnár Gusztáv, Bognár Judit, Bukovszki Irén, Deme Zsolt, Dolhy Erzsébet, Erdélyi Ágnes, Faggyas Péter, Fekete István, Ferenczi Imre, File János, Főzy Klára, Garbay Judit, Gáspár Károly, Herhalt Magdolna, Juhász István, Kárpáti Viktória, Kocsis Zsuzsanna, Kolozsi István, Korbel Zsuzsanna, Kovács Gizella, Lovass Pál, Lövei József, Matiz Miklós, Mezei István, Nagy Piroska, Orosz Bertalan, Pálfy István, Porkoláb Lajos, Rákosi János, Sárkány Ferenc, Sebestyén Mária, Szabó Győző, Szabó Julianna, Szabó László, TakácsJános, Takács Julianna, Tóth Béla, Urbán Árpád, Vermes Éva, Vígh Valéria

 

1967. K
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Barnóczki János, Bodó Margit, Boros Attila, Boros Ilona, Csehovics Mária, Csoma Ilona, Csordás Béla, Dankó Géza, Dobóczky Mihály, Éliás István, Ferkó Margit, Földvári Attila, Gonda Géza, G. Szabó László, Hüse Teréz, Katona Magdolna, Kilián Imre, Kocsis Péter, Kovács Tibor, Molnár Lajos I., Molnár Lajos II., Molnár Vargha János, Nagy Béla, Palotás Olga, Pazonyi Anna, Plósz Erzsébet, Pongó Emma, Previtzer Zoltán, Répási Balázs, Richtárcsik Gyula, Serbán Gabriella, Simák Tamás, Soós György, Somogyi Anna, Szelei Kis István, Szepesi Béla, Tóth László, Varga Ilona

 

1967. L
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Csanálosi Béla, Dudra József, Fajkiss Éva, Galváczki Anna, Gábor Éva, Gyurgyánszky Margit, Hajdú István, Harhai László, Holló József, Hortobágyi Júlia, Hudák János, Józsa András, Karándi Sándor, Károlyi Erika, Koncz Márta, Kota László, Kőszegi István, Olajos Gábor, Oláh Erzsébet, Panyi Mária, Remenyik Bertalan, Rivó Katalin, Szakál István, Szász Ernő, Székely Éva, Sztricskó Erzsébet, Tóth Ibolya, Tóth Magdolna, Vanyó Pál, Varga Ferenc, Veres Mária, Weinrauch Katalin

Digitális tabló 1966.

 

1966. A
Osztályfőnök: Prókay László
Bajáki József, Bakk Sándor+, Balázsi Miklós, Bende Ede, Czifra András, Cseh László, Dudás János, Egervári János, Friedel Zsigmond, Hubert László+, Jósvai László, Justh András+, Kiss Béla, Kovács Imre, Menner Péter, Molnár Attila, Nagyváradi Géza, Papp György+, Paszternák György, Princz András, Ráski Gábor, Steierhoffer György, Sukovich István+, Szakács György, Szedlacsek Dezső, Szolnoky Péter, Szőke Lajos+, Vezsenyi Sándor+, Viszkay László, Wassermann György

 

1966. B
Osztályfőnök: Timon Tivadar
Abkarovits Géza, Ávéd István, Bakus Lajos, Bereczki Dániel, Blaskó Balázs, Brungel Ferenc, Bunda János, Csiszár Tamás, Dányi István, E. Tóth István, Gecsó Ferenc, Geleta Zoltán, Göndöcz János, Győri Dezső, Horváth Alajos, Jobbágy József, Kertész András, Kovács István, Krompaszky Csaba, Lestár István, Marinics György, Mata Mihály, Miklós Imre, Molnár János, Ottohál Gyula, Rabóczky László, Rác József, Redella Sándor, Somodi Ferenc, Szabó István, Számadó Ferenc, Taraczközi Gusztáv, Tereny Pál, Török Gyula, Varga István

   

1966. C
Osztályfőnök: dr. Harsányi László
Albert György, Balogh Lajos, Balogh Miklós, Bencze László, Bihari Gyula, Bíró Sándor, Fazekas Béla, Fejes Tibor, Gyöngyösi Zoltán, Hnisz László, Huszár Tamás, Jakó András, Kammel Péter, Kaszás Lajos, Kálmán Antal, Kárpáti István, Kelemen István, Kiss András, Komáromi Lajos, Korcsmáros Attila, Laczkó János, Lukács Gábor, Mauritz Gyula, Mádai László, Mihályi József, Nagy Tamás, Nádassy László, Nyárádi Miklós, Radácsy István, Simányi József, Simonyi Ferenc, Sudár László, Szemes Gyula, Székely Bertalan, Szilvási Lajos, Takács István, Thuránszky Zoltán, Tóth József, Tóth Sándor, Túri Lajos, Urbán István

 

1966. D
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Baráth István, Bartha István, Birinyi Gyula, Borosnyai Zoltán, Bóna Béla, Faragó Barnabás, Fügedi István, Herman Ferenc, Herman István, Homa Ferenc, Jakubcsák Jenő, Juhász László, Kerékjártó József, Kiss Károly, Kiss László, Kiss Orosz Béla, Kocsis Gyula, Kondráth József, Kristóf Sándor, Lakatos József, Major János, Molnár Dezső, Nyárádi József, Nyíri István, Potyka György, Serege András, Simon Attila, Szekeres József, Székely László, Székely Tamás, Szikszai Elek, Tamási Lajos, Tóth István, Urbán József, Ungvári József, Varga István, Varga István II., Váczy Károly, Waldner József

 

1966. E
Osztályfőnök: Juhász Péter
Benedek Zoltán, Berger József, Bobkó István, Bobkó Gyula, Borbély József, Breitenbach József, Csorba Géza, Csortos Béla, Erdős Gábor, Fodor László, Gyimesi László, Gyurkó József, Hancsák Béla, Hegedűs László, Hollik András, Horváth Kálmán, Jakab Lajos, Jobbágy József, Kaposvári József, Kiss Imre, Kondrák László, Kovács Gyula, Lantos István, Krusinczky Csaba, Ligárt Zoltán, Makranczi László, Mezei János, Mogyorósi István, Monoki Zoltán, Olajos Imre, Papp Imre, Ródé László, Szabó József, Sztudák József, Takács Ferenc, Tarján András, Tizedes Ferenc, Tóth Dénes, K. Varga Lajos, Váradi László

 

1966. F
Osztályfőnök: Gyarmati Miklósné
Babus Pál, Boholy György, Csengeri Zoltán, Csikász Csaba, Csízy István, Csóra György, Demeter László, Dervarics István, Garamvölgyi Ferenc, Gál Béla, Hajdú Sándor, Hágen László, Homolya Bertalan, Kádár László, Kolacsek Károly, Korniss Attila, Lassú Béla, Lipusz Lóránt, Nagy István, Oláh István, Pázsitka Ferenc, Plósz József, Pusztay Attila, Putnoki Nagy Pál, Sikúr Ervin, Szemes Antal, Szerdy Zoltán, Tisza Sándor, Tóth Attila, Varga András, Váry Lajos, Zombori György, Zsugyelik Bertalan

 

1966. G
Osztályfőnök: Erdélyi Dezső
Ambrus János, Árokszállásy Zoltán, Bereczky Sándor, Boda Zoltán, Bognár József, Csiszár Gyula, Csobádi Lajos, Erdély Károly, Farkas László, Farkas Péter, Fecske Gábor, Füleky Zoltán, Gellért Árpád, György András, Herczegh Péter, Jankovics János, Kardos Kázmér, Kende Mihály, Lukács Lajos, Mátyás László, Mogyorós László, Nagy Imre, Nagy József, Nádassy József, Olajos Csaba, Palóc Béla, Schäffer György, Stefán Károly, Szeidl József, Szász Szabolcs, Szentmiklóssy József, Tóth József, Tutkovics Ferenc, Varga Tihamér

   

1966. H
Osztályfőnök: Kilián István
Bartha László, Blaskó György, Botos Nándor, Buzgán József, Cseh Árpád, Fügedi László, Gubás István, Havas István, Homonnay József, Hrabovszky József, Kimár Sándor, Kormos László, Kőrösi Zoltán, Krajcsi János, Labancz János, Nagy Gyula, Piskóti Sándor, Simon Gábor, Sőregi József, Szabó József, Szani Ferenc, Szász Sándor, Szegletes Sándor, Szentmiklóssy József, Szepesi András, Takács László, Tisza József, Tolnay Lajos, Udvarhelyi László, Ungvári István, Veres Sándor, Vécsei István

Versenyeredmények


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam)
2. fordulóba jutott Bánóczi László 9.C,
2. fordulóba jutott Benkő Glória 9.H,
2. fordulóba jutott Estók Sándor 9.C ,
2. fordulóba jutott Kiss László 9.C Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. fordulóba jutott Novák Márk 9.C Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

2. fordulóba jutott Tóth Miklós 9.H ,
országos döntőbe jutott Bodolai Előd 9.H,
országos döntőbe jutott Lukács Miklós Ágoston 9.C Felkészítő tanár: Kovács Benedek

országos döntőbe jutott Tenkely Levente 9.C,
országos döntőbe jutott Tompa Tamás Lajos 9.C Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(10. évfolyam)
2. fordulóba jutott Kosztyó Péter 10.C Felkészítő tanár: Bíró István

2. fordulóba jutott Mózes Árpád Benedek 10.C Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István

2. fordulóba jutott Szilágyi Dávid 11.A Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

2. fordulóba jutott Tóth Bence 10.C Felkészítő tanár: Bíró István

országos döntőbe jutott Plaszkó Noel László 10.C Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória) országos forduló,
5. hely Lesinszki Lukács Sándor 12.B Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


sport Országos Szertorna (csapat) országos forduló,
5. hely Luterán Péter 9.H, Szemán Szilárd 11.A, Sinkovics Dániel 12.A, Filep Ajtony Atád, Mayer Attila 12.B, Tálas Péter 12.H Bodolai Máté 9.E Felkészítő tanár: Victor Benjámin


magyar József Attila szavalóverseny városi forduló,
3. hely Linczényi Laura 11.A Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Kalmár László Matematika Verseny (7. osztály) megyei forduló,
4. hely Kormos Gergely 7.H Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. osztály) megyei forduló,
1. hely Gáspár Attila 8.H,
2. hely Debreczeni Ákos 8.H,
3. hely Vadon Enikő 8.H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
10.hely Szőke Tamás 11.H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

21.hely Simkó Irén 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

27.hely Porupsánszki István 11.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

38.hely Gulyás Eszter 12.H Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

41.hely Matkovics Gábor 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

fizika (II. kategória) országos forduló,
13.hely Kovács Árpád 12.C,
14.hely Pristyák Levente 12.C Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

17.hely Hornyák Szabolcs 11.C Felkészítő tanár: Bíró István


Bolyai Természettudományos Csapatverseny (7. évfolyam) regionális forduló,
6. hely Szegedi Péter László 7.H, Pál Diána 7.H, Schweickhadt Gyula 7.H, Herpai Ádám 7.H,
(8. évfolyam)
regionális 3. hely, országos 8. hely Nagy Klaudia 8.H, Pásztor Hanna 8.H, Somosi Fanni Luca 8.H, Vincze Vanessza 8.H,
(8. évfolyam) regionális forduló,
6. hely Debreczeni Ákos 8.H, Fürjész Péter 8.H, Sipeki Máté 8.H, Vad Gergely 8.H Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Rémiás Ferenc, Kondi Géza


sport B 33 Kosárlabda Diákolimpia országos forduló,
5. hely Druzsba Dalma 12.A, Kovács Alexandra 12.H, Papp Réka 12.H, Tóth Krisztina 12.H Felkészítő tanár: Letek László

országos forduló,
5. hely Nyilasi Martin 12.A, Kurusta Zsolt 11.H, Kovács Attila 11.B, Tenkely Péter 11.C Felkészítő tanár: Murinkó István


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) döntő forduló,
országos 15. hely Lencsés Ádám (9.c) Felkészítő tanár: Takács Imre

országos 21. hely Deák Orsolya (11.a) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
14. hely Pecsenye Flóra 11.H Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Gratulálunk!

Gratulálunk!